Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą organizacji wesela. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz odwiedzin naszego pensjonatu w dogodnym dla Państwa terminie.

 

Nasza klimatyzowana sala weselna pozwala na organizację imprez na 120 osób. Mniejsza liczba gości również nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Dostosujemy przestrzeń do Państwa potrzeb. Możecie być Pewni, że Wasi gości będą weselić się w komfortowych warunkach. Nasza sala weselna jest bardzo ustawna, dlatego też organizując weselę możemy dopasować do Państwa potrzeb ustawienie stołów tematycznych, czy kącika dziecięcego.

Dobra sala weselna to również doskonałe miejsce do zabaw i tańca. Nasz wyłożony płytkami parkiet wiele już widział i zapewni bezpieczeństwo oraz wygodę choćby na bosaka. Dla zamówionego przez Państwa zespołu muzycznego lub DJ przygotowaliśmy podest na niewielkim, bezpiecznym dla gości podwyższeniu. Gwarantujemy również pełną pomoc dla Waszych muzyków w rozstawieniu niezbędnego sprzętu.

Korzystając z naszej Sali weselnej macie Państwo również pełen, nieskrępowany dostęp do naszego ogrodu. Jedno z wyjść z Sali prowadzi na taras, gdzie można zaczerpnąć świeżego powietrza. A w razie niepogody schronić się pod parasolami lub w zaciszu drewnianej pergoli.

Powierzając nam organizację swojego wesela możecie również skorzystać z naszej przestronnej bacówki. Miejsce to doskonale sprawdza się w przypadku organizacji dań grillowych. Może również posłużyć do upieczenia pysznego weselnego prosiaka ku uciesze Państwa gości.

 

Zorganizujemy dla Państwa wyjątkowe wesele i zagwarantujemy:

  • Komfortową salę weselną,
  • Bogate menu oraz ciekawe stoły tematyczne,
  • Doskonałą obsługę profesjonalnych kelnerów,
  • Doskonałą komunikację na każdym etapie organizacji wesela,
  • Organizację dodatkowych atrakcji dla Państwa gości, np. pieczenie prosiaka, grill, ognisko, pokaz ogni sztucznych, fontanna czekoladowa, fotobudka, animacje dla dzieci
  • Atrakcyjne ceny noclegów dla gości weselnych,
  • Przestronny parking dla Waszych gości.

Zorganizujemy dla Was wspaniałe przyjęcie weselne